The application on-line to JU’s Summer School is now open!  Application deadline April 1. Jönköping University offers a summer school at the undergraduate level in Purchasing Logistics with a Global Perspective equivalent to 10 ECTS credits.

Global Summer School 2017

We are delighted to announce that the applications for Nottingham Trent University Global Summer School 2017 courses are now open. The programme will run from 3 July - 28 July.

Are you looking for an inspiring way to experience the European summer? The CuriousU experience (13 – 22 August 2017)

Firma farmaceutyczna Nanomi współpracująca z Politechniką Łódzką poszukuje osób chętnych na praktyki w ich przedsiębiorstwie.

Więcej informacji w załączniku.

Zapraszamy wszystkich studentów zakwalifikowanych na wyjazd do udziału w spotkaniu informacyjnym z zespołem Erasmus+, które odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 13 i 28 kwietnia, w godz. 12:00 - 13:30 w Auli IFE na I piętrze budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego przy ul. Żwirki 36.

Trwa szósta edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2015. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu "Study in Poland". Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem prof. Wiesława Banysia, przewodniczącego KRASP.

Erasmus Travellers Competition

Każdy może wziąć udział! Erasmus czy nie, każdy chętny uczestnik może dołączyć poprzez dzielenie się użytecznymi informacjami, osobistymi doświadczeniami, zdjęciami, studenckimi przepisami kulinarnymi, miejscami, zainteresowaniami lub pomocnymi radami na temat każdego miasta na świecie.

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France organizują Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl od 16 do 27 listopada 2015 r. Salon jest organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl i udział jest bezpłatny. Jesteś studentem lub absolwentem? Poszukujesz pracy lub stażu?  Planujesz swoją karierę lub studia? Ten Salon jest dla Ciebie!

Komisja Europejska opublikowała zaporszenie do składania wniosków i terminy aplikowania w programie Erasmus + w roku 2016.

Wnioski mogą być przygotowywane w imieniu uczelni wyższej  przez nauczycieli akademickich i dotyczyć wszelkich zagadnien związanych z edukacją.

ADRES: ul. Skorupki 10/12
Budynek B3, 2 piętro, pok. 202