A+A-
The application on-line to JU’s Summer School is now open!  Application deadline April 1. Jönköping University offers a summer school at the undergraduate level in Purchasing Logistics with a Global Perspective equivalent to 10 ECTS credits.
 
więcej »
Global Summer School 2017
 
We are delighted to announce that the applications for Nottingham Trent University Global Summer School 2017 courses are now open. The programme will run from 3 July - 28 July.
więcej »

Are you looking for an inspiring way to experience the European summer? The CuriousU experience (13 – 22 August 2017)

więcej »

Firma farmaceutyczna Nanomi współpracująca z Politechniką Łódzką poszukuje osób chętnych na praktyki w ich przedsiębiorstwie.

Więcej informacji w załączniku.

więcej »

Zapraszamy wszystkich studentów zakwalifikowanych na wyjazd do udziału w spotkaniu informacyjnym z zespołem Erasmus+, które odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 13 i 28 kwietnia, w godz. 12:00 - 13:30 w Auli IFE na I piętrze budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego przy ul. Żwirki 36.

więcej »

Trwa szósta edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2015. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu "Study in Poland". Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem prof. Wiesława Banysia, przewodniczącego KRASP.

więcej »

Erasmus Travellers Competition

Każdy może wziąć udział! Erasmus czy nie, każdy chętny uczestnik może dołączyć poprzez dzielenie się użytecznymi informacjami, osobistymi doświadczeniami, zdjęciami, studenckimi przepisami kulinarnymi, miejscami, zainteresowaniami lub pomocnymi radami na temat każdego miasta na świecie. 

więcej »

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France organizują Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl od 16 do 27 listopada 2015 r. Salon jest organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl i udział jest bezpłatny. Jesteś studentem lub absolwentem? Poszukujesz pracy lub stażu?  Planujesz swoją karierę lub studia? Ten Salon jest dla Ciebie!

więcej »

Komisja Europejska opublikowała zaporszenie do składania wniosków i terminy aplikowania w programie Erasmus + w roku 2016.

Wnioski mogą być przygotowywane w imieniu uczelni wyższej  przez nauczycieli akademickich i dotyczyć wszelkich zagadnien związanych z edukacją.

 

więcej »
ZnajdĹş nas Facebook ZnajdĹş nas Youtube Flickr

(kontakt

POLITECHNIKA ŁÓDZKA Sekcja Umiędzynarodowienia Edukacji

ADRES: ul. Skorupki 10/12
Budynek B3, 2 piętro, pok. 202
90-924 Łódź

tel. (+48 42) 631 28 89
tel. (+48 42) 631 28 57
tel. (+48 42) 631 28 55
EMAIL: erasmus@info.p.lodz.pl

Godziny przyjmowania
pon–wt: 9–12
śr: nieczynne
czw-pt: 12–15Więcej informacji w kontakcie »