A+A-

(czytaj też

(koordynatorzy wymiany

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+ w Politechnice Łódzkiej:

doc. dr inż. Tomasz Saryusz-Wolski
Dyrektor Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ MECHANICZNY (W1)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr inż. Grzegorz Liśkiewicz

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. Inżynieria Materiałowa – dr hab. inż. Jacek Sawicki
2. Mechanika i Budowa Maszyn - dr hab. inż. Radosław Mania prof. nadzw.
3. Mechatronika - dr hab. inż. Paweł Olejnik
4. Inżynieria Produkcji – prof. dr hab. inż. Tadeusz Pacyniak
5. Automatyka i Robotyka prof. dr hab. inż. Leszek Podsędkowski
6. Inżynieria kosmiczna - dr hab. inż. Bożena Pietrzyk
7. Transport – prof. dr hab. inż. Zbigniew Pawelski
8. Energetyka – prof. dr hab. inż. Dorota Kozanecka

9. Mechanical Engineering and Applied Computer Science (CKM) - prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik

Opiekunowie umów:

dr inż. Jarosław Błaszczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Rafał Dychto Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Jakub Gawroński jakub.gawrońTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Krzysztof Jóźwik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Kirill Kabalyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. Norbert Kępczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Władysław Kryłłowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Aleksander Olczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Krzystof Siczek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI (W2)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr hab. inż. Marcin Janicki

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. Elektronika i telekomunikacja (PL i IFE): dr inż. Jacek Podgórski
2. Informatyka (PL i IFE): dr inż. Zdzisława Rowińska
3. Inżynieria biomedyczna (PL i IFE): dr inż. Aleksandra Królak
4. Automatyka i robotyka, Mechatronika: ---
4. Elektrotechnika, Energetyka, Transport, Systemy sterowania inteligentnymi budynkami, Inżynieria bezpieczeństwa pracy: dr inż. Marek Pawłowski

Opiekunowie umów:

prof. Zygmunt Ciota Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Maria Dems Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Szymon Grabowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Marcin Janicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Aleksandra Królak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Zbigniew Lisik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Witold Marańda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Andrzej Materka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Małgorzata Napieralska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Andrzej Napieralski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Jacek Podgórski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Dominik Sankowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Tomasz Siewierski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Michał Strzelecki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Paweł Strumiłło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Piotr Wasilewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Sławomir Wiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Bogusław Więcek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ CHEMICZNY (W3)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr Bertrand Dupont

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

dr hab. inż. Rafał Kruszyński

Opiekunowie umów:

dr inż. Anna Gajda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Tadeusz Gajda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Zbigniew Kamiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Marcin Kozanecki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Agnieszka Ruppert Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Elżbieta Skiba Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Piotr Ulański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW (W4)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr hab. inż. Marcin Barburski

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. dr Katarzyna Zimna - wzornictwo (zastępstwo - dr hab. inż. Marcin Barburski)

2. dr hab. inż. Zbigniew Draczyński - pozostałe kierunki

Opiekunowie umów:

dr inż. Zbigniew Draczyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Katarzyna Zimna (obecnie na urlopie)

w zastępstwie: dr hab. inż. Marcin Barburski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI (W5)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr hab. inż. Elżbieta Sobiecka

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. dr inż. Anna Wajs-Bonikowska - Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Technologia Kosmetyków

2. dr inż. Irena Romanowska - Biotechnologia, Biotechnologia Środowiska, Biogospodarka

3. dr inż. Jacek Polak - Biotechnology (IFE) 

Opiekunowie umów:

dr inż. Anna Wajs-Bonikowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Elżbieta Łodyga-Chruścińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Irena Romanowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA (W6)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski (PL i IFE) - architektura

2. dr inż. Marek Wojciechowski - budownictwo

3. dr inż. Robert Cichowicz - inżynieria środowiska

Opiekunowie umów:

dr inż. Robert Cichowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Adriana Cieślak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. dr hab. inż. Dariusz Gawin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. arch. Małgorzata Hanzl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. arch. Katarzyna Janicka-Świerguła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Andrzej Jodłowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Marcin Kamiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. arch. Anetta Kępczyńska-Walczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Bartosz Walczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Marek Wojciechowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ (W7)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr hab. inż. Aneta Poniszewska - Marańda 

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

1. dr hab. inż. Aneta Poniszewska - Marańda - informatyka i logistyka oraz Information Technology, Computer Science and Information Technology (IFE)

2. dr inż. Artur Wachowicz - matematyka

3. dr inż. Ewa Pastorczak - fizyka

Opiekunowie umów:

dr inż. Piotr Napieralski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. hab. Aneta Poniszewska-Marańda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. Piotr Szczepaniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Artur Wachowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Adam Wojciechowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA (W9)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr inż. Iwona Staniec  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

dr Aleksandra Januszkiewicz - wszystkie kierunki  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Business and Technology/Gestion et Technologie/Management/Management and Production Engineering (IFE) - dr inż. Małgorzata Miller / dr Aleksandra Januszkiewicz

Opiekunowie umów:

dr Sebastian Bakalarczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Magdalena Grębosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Piotr Józwiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Jan Królikowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Małgorzata Miller Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Iwona Staniec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA (W10)

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr inż. Barbara Kozłowska 

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

dr inż. Barbara Kozłowska dla wszystkich kierunków

Opiekunowie umów:

dr inż. Piotr Domagalski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Dariusz Heim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr inż. Barbara Kozłowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Wydziałowy Specjalista Programu Erasmus+

dr inż. Anna Stanisławska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


CENTRUM KSZTAŁCENIA MIĘDZYNARODOWEGO (IFE)

Koordynatorzy kierunków w ramach wymiany studentów Erasmus+

W1 Mechanical Engineering and Applied Computer Science - prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik
W2 Biomedical Engineering - dr inż. Aleksandra Królak
W2 Computer Science/Computer Science and Information Technology - dr inż. Zdzisława Rowińska
W2 Telecommunications and Computer Science - dr inż. Jacek Podgórski
W5 Biotechnology  - dr inż. Jacek Polak
W6 Architecture  - dr inż. arch. Tomasz Grzelakowski
W7 Information Technology/Computer Science and Information Technology - dr hab. inż. Aneta Poniszewska-Marańda
W9 Business and Technology/Gestion et Technologie/Management/Management and Production Engineering - dr inż. Małgorzata Miller / dr Aleksandra Januszkiewicz
 
Administracyjni koordynatorzy CKM (IFE) Opiekunowie umów:
mgr Magdalena Drabek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Mariola Józefowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Magdalena Żygłowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Laetitia Bongonga Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Joanna Włodarczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

KOORDYNATOR CAMPUS EUROPAE (EUROPEAN FOUNDATION)

dr hab.inż. Marcin Janicki  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZnajdĹş nas Facebook ZnajdĹş nas Youtube Flickr

(kontakt

POLITECHNIKA ŁÓDZKA Sekcja Umiędzynarodowienia Edukacji

ADRES: ul. Skorupki 10/12
Budynek B3, 2 piętro, pok. 202
90-924 Łódź

tel. (+48 42) 631 28 89
tel. (+48 42) 631 28 57
tel. (+48 42) 631 28 55
EMAIL: erasmus@info.p.lodz.pl

Godziny przyjmowania
pon–wt: 9–12
śr: nieczynne
czw-pt: 12–15Więcej informacji w kontakcie »